Колективи школи

Ансамбль баяністів-акордеоністів «Акорд» створений у 2014році .


Керівник -Зінаїда  Корхова.  Ансамбль є постійним учасником  концертів народного відділу школи  та  засідань шкільного клубу «Триумф» . Ансамбль «Акорд»-лауреат  обласних та всеукраїнських конкурсів, а в 2019 році став дипломантом Міжнародного конкурсу-фестивалю  дитячого та юнацького виконавського мистецтва  «Акорди Хортиці».  Юні музиканти з великим задоволенням приєднуються до  творчих задумів керівника, яка надихає дітей не тільки до роботи над академічним матеріалом , але і до естрадної музики під фонограму «мінус». Ансамбль є  учасником просвітницьких проектів для широкого кола глядачів -міські парки , сквери , ТРЦ «АШАН». 
Театральний колектив «Vitamin - T» (рік створення – 2002)

Керівники колективу: старший викладач  Яцкова Олена Євгенівна - завідуюча театральним відділенням школи, Сергованцева Олена Олександрівна  - викладач з предметів «основи сценічного руху», «Ритміка і танець» - чемпіонка України зі спортивної гімнастики, артистка цирку.
У 2008 р. театральному колективу «Vitamin - T» присвоєно почесне звання «Зразковий аматорський колектив». За 18 років існування театрального колективу  «Vitamin - T» творчий тандем талановитих викладачів разом з юними артистами створили більше 20-ти  вистав. Учасники колективу неодноразово ставали  переможцями міських , обласних всеукраїнських та міжнародних конкурсів-фестивалів.
Щоденно вживати вітамін щастя і вітамін творчості -  це бути учасником театральної спільноти «Vitamin - T». Вокальний ансамбль «Campanelly» створений 2009 році. 

Керівник  – викладач методист Лілія Долженкова , концертмейстер –заслужений працівник культури України Віра Мартиненко. Колектив є  лауреатом міських , обласних , всеукраїнських та міжнародних конкурсів  і фестивалів. В репертуарі вокального ансамблю твори різних епох та жанрів, які не тільки розширюють концертні та конкурсні можливості ансамблю , але і  надихають учасників  на вивчення багатогранної музичної культури. 
Головна родзинка ансамблю – спів а’сapella  в академічній манері. Як старша , так і молодша група ансамблю , виконує твори різними мовам(українська , російська , англійська , французька , латинська). Кредо колективу – кожна пісня – яскраве шоу. Театральний колектив «ДІАЛОГ» створений у 2012 році.

Керівник - старший викладач Діана Сирота. Здійснено більше  20 вистав, багато різноманітних мініатюр, безліч різножанрових сольних номерів, які можна було побачити всім охочим глядачам, батькам учнів та гостям Запорізької дитячої школи мистецтв №1. Учні охоче брали участь у районних, міських, обласних, всеукраїнських та міжнародних проектах; концертах, тематичних вечорах, фестивалях. У скарбниці досягнень колективу є різні нагороди, у тому числі ГРАН-ПРІ конкурсів різного рівня, багато дипломів лауреатів та дипломантів.
Кредо театрального колективу «Діалог» - велика сцена для маленької дитини.Ансамбль струнних інструментів «Allegretto»   створений у 2016. 

Керівники  колективу -  викладачі методисти Світлана Варнавська та Ярослав  Ревуцький, концертмейстер Олена Леміш.  За короткий час свого існування,колектив представляв школу на  найпрестижніших сценах  Запоріжжя. За активну участь у концертах дитячої філармонії, у  2018 році колективу присвоєно почесне звання «Артист Запорізької міської дитячої філармонії». Під  потужним керівництвом своїх наставників учасники ансамблю є переможцями конкурсів різних рівнів. В рамках міського проекту  Департаменту культури і туризму міста Запоріжжя  «Діти з зірками», було знято відео кліп за участі ансамблю «Allegretto»  з відомим українським гуртом «Авіатор». 
Учасники колективу увійшли у склад Симфонічного оркестру міської дитячої філармонії та стали постійними учасниками  концертів.


Оркестр української музики «Стожари» було створено у 2006році.

Керівник – Микола Карапут.  Від невеликого ансамблю, який був на початку діяльності, колектив виріс до самобутнього оркестру. Головна  ідея – виконання творів виключно українських композиторів. Колектив має широкий репертуар: обробки українських народних, сучана українська естрадна пісня,   джазові композиції. Аранжування творів, які виконує оркесрт «Стожари» належать його керівнику - Миколаю Карапуту.  
Серед здобутків колективу – участь у багатьох шкільних  та міських концертах, звання дипломанта  Міжнародного конкурсу-фестивалю  дитячого та юнацького виконавського мистецтва «Акорди Хортиці», диплом лауреата ІІІ ступеню обласного конкурсу оркестрів та ансамблів. Вокальний ансамбль «Конфетті» створений у  2011 році. 

Керівник–Людмила Новінська,концертмейстер- Світлана Кошель.  Колектив створювався , як ансамбль для участі  в одному з шкільних концертів. Та після яскравого виступу  сформувався постійний творчий колектив. На сьогоднішній день,  вокальний ансамбль «Конфетті»- лауреат  багатьох міських , обласних  та всеукраїнських  конкурсів та фестивалів. Два роки тому колектив почав активно підкорювати закордонні  творчі майданчики.  Ансамбль є  лауреатом І ступеню Міжнародного конкурсу  виконавського мистецтва у місті Кітен, Болгарія.  Минулої весни, в рамках міського проекту  Департаменту культури і туризму міста Запоріжжя  «Діти з зірками», було знято відео кліп за участі цього ансамблю та молодої зірки української естради  Lauda.


Ансамбль танцю «Славутич» створений у 2010  році. 

Керівники- Ірина Новінська, Тетяна Озарянська.  Колектив працює за трьома головними  напрямками хореографії : класичний , народний та сучасний танок. Колектив представляє школу на різних  творчих майданчиках міста та області.  Ансамбль танцю «Славутич»  неодноразово ставав лауреатом міських , обласних , всеукраїнських, міжнародних конкурсів та фестивалів хореографічного мистецтва(Миколаїв , Київ , Львів, тощо..) Своїм великим здобутком , учасники колективу вважають дворазове ГРАН-ПРІ  на Міжнародному  багатожанровому фестивалі  у місті Кітен (Болгарія).Театральна  майстерня  «Fortuna» створилась у 2010 р. 

Керівники: Микола Махевський та Тетяна  Нестерова. Майстерня часто  бере участь  у  мистецьких  фестивалях  різного  рівня  і  отримує  добру  оцінку  від  журі. Почесними відзнаками  нагороджено як великі роботи колективу , так і окремих учасниківТеатральна майстерня «Fortuna» стає учасником концертів  у  рамках  шкільного  клубу  «Тріумф», звітних  концерти  Запорізької  школи  мистецтв №1, бере участь  у  майстер-класах  на  театральних  та  кіно-фестивалях, проводить благодійні  концерти  для  дитячих  організацій  міста, благодійні  цільові  вистави  для  дитячих  організацій  та  шкіл  міста. В 2019 році  колектив отримав звання «Артист Запорізької міської дитячої філармонії»